ЛЕНТА

Зеленський завдає потужного удару: Рішення вже ухввалено! Всі три телеканали Медведука від завтра …

Схоже, що незабаром телеканали, які працюють на Віктора Медведчука, а належать Тарасу Козаку, припинять своє існування. У чому звинувачують органи мовлення лідера опозиції повідомляє Обозреватель.

16 вересня Шостий апеляційний суд Києва відмовив телеканалу «112 Україна» в задоволенні апеляції. І тепер ТВ-канал буде позбавлений ліцензії на мовлення.

«Рішення вступає в силу. Звичайно ж, ми будемо використовувати всі способи захисту, передбачені законом. Буде розглянуто питання про продовження ліцензії і буде надано. Всі глядачі, всі, хто приймає на антену сигнал, втратять таку можливість – дивитися «112 Україна», – повідомив юрист телеканалу Василь Сметана.

Він зазначив, що питання про позбавлення телеканалу ліцензії було розглянуто Національною радою телебачення і радіомовлення.

Крім цього, 5 вересня на засіданні Нацради було встановлено, що в ефірі телеканалу NewsOne звучить розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі і ненависті.

Пізніше, в Окружний адміністративний суд міста Києва прийшов позов про скасування результатів позапланової перевірки телеканалу NewsOne.

«ТОВ« Новини 24 години »(логотип NewsOne) просить суд визнати протиправним та скасувати рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення від 5 вересня 2019 года …», – говорилося в позові.

Зараз суд вирішує, чи є у нього законні причини приймати цей позов.

Крім цих каналів, під удар потрапив телеканал ZIK. Там також буде проведена позапланова перевірка. Вона торкнеться всіх регіональних відділень телеканалу.

За словами представника Нацради, Сергія Козятинського, регулятор зафіксував порушення умов ліцензії.

Всі три телеканали, яким загрожує закриття, почали відправляти заяви в закордонні посольства зі скаргами про обмеження свободи слова. Колективні звернення вже передано в посольства Німеччини та Франції, а також в представництво Європейського союзу.

Офіційно, власником усіх каналів є народний депутат і соратник Віктора Медведчука, Тарас Козак. На базі цих телеканалів, політики створили медіахолдинг «Новини», генеральним продюсером якого призначений Олексій Семенов, який до цього працював на телеканалі «Прямий».

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!