ЛЕНТА

Зеленський закликав Канаду інвестувати в Донбас

Президент Володимир Зеленський закликає канадський бізнес до інвестицій в Україні і пропонує створити спеціальний інвестфонд. Про це він сказав на зустрічі з представниками бізнесу з Economic Club of Canada в Торонто в середу, 3 липня, повідомила пресслужба глави держави.

“Інвестуйте в Україну! Чому? Тому що ми – одна з найперспективніших країн з великим потенціалом зростання”, – сказав Зеленський.

За його словами, головні завдання нового керівництва Служби безпеки України, Державної прикордонної служби, Державної податкової і митної служб – подолати контрабанду і корупцію, припинити тиск на “білий” бізнес.

На переконання Зеленського, потенціал надходжень до державного бюджету України в результаті припинення контрабанди, подолання корупції та виведення економіки з тіні, імовірно, оцінюються майже в 10 млрд доларів США на рік.

Серед галузей, які можуть зацікавити інвесторів, він назвав ІТ, виробництво “зеленої” енергії і видобуток корисних копалин. Згадано, що канадська компанія Brookfield вже інвестує десятки мільйонів доларів у будівництво ІТ-центру у Львові.

“Ми дуже зацікавлені в реалізації не менше п’яти таких проектів в основних містах, де сконцентровано ІТ-бізнес і відповідні інститути”, – підкреслив він.

За словами Зеленського, особливою темою є відновлення Донбасу, тому проекти з інвестування в регіон будуть розглядатися в першу чергу.

Президент також запропонував створити спеціальний інвестфонд для спільного інвестування канадців українського походження в проекти в Україні.

“Як президент України можу гарантувати повну підтримку реалізації такого проекту і захист інвестицій. Для цього створюється окрема команда”, – сказав Зеленський.

Крім того, він підкреслив, що Україна продовжить співпрацю з МВФ і Світовим банком.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!