ЛЕНТА

Зеленський записав відеозвернення до українців

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення у зв’язку з катастрофою пасажирського літака авіакомпанії МАУ в Ірані, у якому пообіцяв, що правда обов’язково буде встановлена. Відповідне відео в четвер, 9 січня, оприлюднила прес-служба Офісу президента.

Зеленський зазначив, що ранок 8 січня 2020 року став чорною сторінкою в історії й України, і всього світу.

Він висловив співчуття родичам і близьким загиблих громадян України, Ірану, Канади, Швеції, Афганістану і Великобританії.

“Безумовно, пріоритетом для України є встановлення причин авіакатастрофи. Ми обов’язково дізнаємося правду. Для цього буде проведено детальне і незалежне розслідування відповідно до норм міжнародного права. Розслідування авіакатастрофи здійснить комісія, створена Організацією цивільної авіації Ісламської Республіки Іран”, – заявив він.

Глава держави зазначив, що в Іран у складі пошуково-рятувальної групи вже прибули 45 українських фахівців. Очікується, що вони будуть включені в роботу комісії, яка розшифровує записи чорних скриньок.

Зеленський закликав дочекатися хоча б попередніх результатів експертиз і не маніпулювати інформацією, що особливо важливо в умовах інформаційної війни.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!