ЛЕНТА

Зеленський запропонував єгипетському мільярдерові інвестувати в Україну

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з одним з мільярдерів Єгипту Нагіб Савірісом і закликав його вкласти гроші в українську економіку.

Про це повідомили в прес-службі Офісу президента у четвер, 21 листопада.

Президент Володимир Зеленський зустрівся з виконавчим головою компанії Orascom Investment Holding, мільярдером Нагіб Онсі Савірісом. Бізнесмен під час зустрічі повідомив, що цікавиться можливістю інвестувати в Україну. А Зеленський в свою чергу розповів про процес проведення в державі структурних реформ, спрямованих на залучення інвестицій в економіку.

“Ми почали процес приватизації з себе – першими підприємствами, які передані на приватизацію, були саме ті підприємства, які підпорядковувалися Офісу Президента. Серед них є цікаві об’єкти для інвестицій в нерухомість, зокрема – готель “Україна” і “Дніпро”. Оскільки у вашому портфоліо є ряд дуже успішних проектів у сфері туризму і готельного бізнесу, хочу запросити вас взяти участь в конкурсах на приватизацію. Також вам можуть бути цікаві туристичні об’єкти по всій Україні”, – сказав Зеленський Савірісу.

Президент також запропонував бізнесменові розглянути можливість інвестування в банківський сектор України.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!