ЛЕНТА

Зеленський звернувся до українців з приводу Всеукраїнського референдуму: “Сьогодні вже…”

1 грудня український лідер Володимир Зеленський звернувся до українців з допомогою соцмереж. Президент пригадав історичний Всеукраїнський референдум щодо підтримки Акта проголошення незалежності.

“28 років тому відбувся історичний Всеукраїнський референдум щодо підтримки Акта проголошення незалежності. 90% українців на Закарпатті та Волині, на Донбасі та Львівщині, в Одесі, Харкові, Дніпрі, Луганську та в Криму, власне, у кожному куточку Батьківщини, сказали: Україні – бути!”, – йдеться у повідомленні.

За словами президента України, це справді свято, тому що того дня всі, незалежно від мови, статі та віросповідання, об’єдналися, щоб жити разом у єдиній і незалежній країні.

“Сьогодні вже є ціле покоління українців, які народилися самі та народили дітей у незалежній Україні. І це – наше майбутнє. Заради якого ми повинні і надалі бути єдиними!”, – підкреслив Зеленський.

Українці не залишились осторонь і активно коментують допис українського лідера.

“Тогда население Украины было в районе 50.000.000 человек. А сколько сейчас?”, “Дуже хочеться щоб Україна таки стала незалежною від мародерів які її грабували ці 28 років”, “Президент страны боится разговаривать на своём родном языке, страной управляют представители иностранных финансовых спекулянтов,население снизилось на миллионы граждан. Прекрасные достижения я считаю”, – коментують українці.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!