ЛЕНТА

Зеленський звинуватив СРСР в розв’язанні Другої світової війни та Голокосту: “Світ не має права мовчати”

Президент України Володимир Зеленський заявив, що підтримує Польщу, яка вважає, що Радянський Союз причетний до початку Другої світової війни та Голокосту.

Про таке український лідер розповів під час зустрічі у Варшаві з польським колегою Анджеєм Дудою.

“Польща і польський народ першими відчули на собі змова тоталітарних режимів. Це призвело до початку Другої світової війни і дозволило нацистам запустити смертоносний маховик Голокосту”, – сказав Зеленський.

Також, за його словами, наразі усі демократичні країни мають об’єднати усі свої зусилля, аби вберегти людство він нових страждань.

“Європа і світ не мають права сьогодні мовчати, як це було в 1939 році. Європа і світ не мають права на байдужість і бездіяльність. Тільки згуртованість світу зможе дати відсіч будь-якої агресії і зберегти людство від нових страждань”, – зазначив лідер України.

Окрім цього, Зеленський додав, що відносини України та Польщі налагоджуються, в точніше вдалося ” знизити градус емоцій щодо спільного минулого”.

“Відтепер в наших ставленням ми акцентуємо увагу на тому, що нас об’єднує. Наприклад, Варшавська битва, сторіччя якої відзначається в серпні. Ми плануємо провести ряд спільних заходів. Одним з них стане візит пана президента Дуди в Україну”, – підсумував президент України.

Заяви Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Польща Анджея Дуди для представників ЗМІ.

Заяви Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Польща Анджея Дуди для представників ЗМІ.

Опубліковано Офіс Президента України Понеділок, 27 січня 2020 р.

Суспільство бурхливо відреагувало на нову заяву президента.

У соцмережах відразу з’явилось багато дописів з критикою Володимира Зеленського

Так, блогер Денис Гороховський назвав промову Зеленського “благородною”, припустивши, що глава держави напередодні виборів вирішив “вирівняти свій рейтинг з основним конкурентом десь на 8%”.

“А ближче до місцевих виборів, потрібно звинуватити СРСР в мюнхенській змові і розділі Чехословаччини. Ось тоді точно все вийде”, – додав нардеп від “Слуги народу” Максим Бужанський.

“Набрали ослів в команду або тепер це ваша нова ідеологія?”

“Дорогі чиновники-слайдопісци, ну Ви ж якось протрималися президентську виборчу кампанію без всієї цієї брехні, отримавши на сході більше 90 відсотків підтримки. Навіщо ви тепер накриваєте себе тазом?” – написав екс-заступник голови АП Андрій Портнов.

“Підібрали чужу доповідь, йшли повз випадкових тез в українському посольстві в Польщі, Соціологію проміряйте терміново, здається ви рухаєтеся не в ту сторону”, – вважає чиновник.

“Навіть В’ятрович не сказав би краще”

Журналістка, коррерспондент видання “Страна.юа” Олеся Медведєва написала, що 75-ту річницю Голокосту відзначають в день звільнення Червоною армією в Освенціма.

“Правда, слова” Червона армія “ні від Дуди ні від Зеленського не звучали… Та і взагалі, заявив Зеленський, у Голокості винні” обидва тоталітарні режими “- тобто і Німеччина, яка вбивала людей в Аушвіці, і СРСР, який це припинив “, – зазначила Медведєва.

“Те, що визволителі несуть відповідальність за Холокост- це, м’яко кажучи, блюзнірство”

Народний депутат від “Опозиційна платформа – За життя” Микола Скорик, який має намір балотуватися в мери Одеси, заявив, що Президент не мав права такого говорити.

“Заперечення Голокосту в багатьох країнах світу-кримінальний злочин”, – додав політик.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!