ЛЕНТА

Зеленський зустрінеться з Президентом Латвії Егілсом Левітсом у Ризькому замку, деталі офіційного візиту

В середу, 16 жовтня, Президент України Володимир Зеленський з одноденним офіційним візитом відвідає Латвійську Республіку. Подружжя Зеленських зустріне президент Латвії Егілс Левітс.

Офіційний візит українського президента розпочнеться о 10:30 з офіційної зустрічі в Президентському палаці – Ризькому замку. Опісля заплановано зустріч двох делегацій, після завершення якої президенти Латвії та України дадуть спільну прес-конференцію.

В рамках візиту Володимир Зеленський зустрінеться зі спікером Латвійського Сейму Інарі Мурнієце і прем’єр-міністром Латвії Крішьяніс Каріньш. Глава Української держави також візьме участь у церемонії покладання квітів до Пам’ятника свободи. Під час візиту плануються відвідини президентом Латвійського музею окупації.

Згідно програми візиту Володимир Зеленський зустрінеться та поспілкується із українською громадою Латвії, а також відвідає Ризьку середню українську школу та покладе квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку в центрі Риги.

Завершиться офіційний візит глави держави участю в урочистому відкритті меморіальної дошки до 100-річчя відкриття першої дипломатичної місії України, а саме Української Народної Республіки в Ризі.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!