ЛЕНТА

Зеленський назвав умови виборів на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю західним ЗМІ заявив, що позиція України щодо місцевих виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) полягає в тому, що вони можуть проходити тільки за українським законодавством. Про це в понеділок, 2 грудня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Вибори проходять за українським законодавством. І український закон виключає присутність людей зі зброєю. Всі українські партії повинні мати доступ, спостерігачі, журналісти, ОБСЄ, Центральна виборча комісія України. Якщо є збройні угруповання, жодна партія не піде брати участь у виборах там”, – сказав Зеленський в інтерв’ю Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazera Wyborcza.

Питання контролю над кордоном з Російською Федерацією Зеленський назвав “найскладнішим питанням з усіх”.

“Я говорю їм чесно: я не згоден з тим, як це питання було вирішене в Мінську. Згідно Мінськими угодами, спочатку пройдуть вибори, потім контроль над кордоном”, – сказав президент України.

Зеленський зазначив, що така позиція українців з цього питання, але це не записано в Мінських угодах. Глава держави також підкреслив, що цю проблему з протиріччям потрібно вирішити.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!