ЛЕНТА

Зеленський наказав розслідувати “записи Гончарука”

Президент України Володимир Зеленський вимагає від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників Національного банку. Про це повідомляє прес-служба глави держави в п’ятницю, 17 січня.

Зазначається, що таке завдання Зеленський поставив під час зустрічі з керівниками силових відомств – СБУ, Офісу генпрокурора, МВС, НАБУ, ДБР і Управління державної охорони.

“Вимагаю, щоб за два тижні, якнайшвидше ми з вами отримали інформацію – хто вів записи… Знайти, хто це зробив, і з цим розібратися”, – наголосив Зеленський.

Він зазначив, що в рамках кримінального провадження має бути чітко встановлено коло осіб, які були присутні на переговорах, і з’ясовані обставини, за яких вони відбувалися.

“У засобах масової інформації було багато фейків про присутність тих чи інших посадових осіб. Фотографія, яка є в ЗМІ, – з’ясувати, дійсно всі ці люди були учасниками чи ні”, – сказав глава держави.

Він додав, що, за словами прем’єр-міністра, було кілька переговорів, і зустріч, з якої був оприлюднений перший уривок, тривала п’ять годин.

Зеленський також вимагає протягом двох тижнів розробити необхідні заходи, щоб уникнути подібних інцидентів в майбутньому і технічно забезпечити захист інформації.

“Несанкціоноване прослуховування і фіксування розмов не повинно відбуватися в приміщеннях органів державної влади всіх рівнів, адже це питання національної безпеки”, – резюмували в прес-службі.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!