ЛЕНТА

Зеленський не відкидає версію про збиття літака МАУ

Президент України Володимир Зеленський прокоментував версію про те, що літак МАУ був збитий іранською ракетою. Відповідне повідомлення з’явилося на його Telegram-каналі в п’ятницю, 10 січня.

“Версія про влучання ракети в літак не відкидається, але на сьогодні не є підтвердженою. Зважаючи на останні заяви лідерів держав у ЗМІ, ми закликаємо всіх міжнародних партнерів – перш за все уряди США, Канади і Великобританії – надати дані і докази, що стосуються катастрофи, в розпорядження комісії з розслідування причин”, – заявив Володимир Зеленський.

В офісі президента зазначили, що комісія з розслідування причин авіакатастрофи продовжує роботу, а українські фахівці залучені в цей процес.

“Ми очікуємо, що їм буде надана вся інформація і всі доступи, необхідні для проведення об’єктивного розслідування. Ми тримаємо постійний зв’язок з нашими представниками”, – заявили у відомстві і також попросили союзників про надання доказів.

Також стало відомо, що вдень запланована розмова щодо ходу розслідування з Державним секретарем США Майком Помпео.

“Наша мета – встановити беззаперечну істину. Ми вважаємо це обов’язком всього міжнародного співтовариства перед сім’ями загиблих і пам’яттю жертв катастрофи. Цінність людського життя вища від будь-яких політичних мотивів”, – підсумували в офісі президента.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!