ЛЕНТА

Зеленський не знає деталей справи сина Байдена

Президент Володимир Зеленський заявляє, що не знає деталей розслідування справи компанії, пов’язаної із сином екс-віце-президента США Джо Байдена Хантером. Про це він сказав на брифінгу в Нью-Йорку після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, пише Інтерфакс-Україна.

За словами Зеленського, для нього це справа є однією з багатьох, про які він говорить під час зустрічей з лідерами різних держав.

“Розслідування справи? – Генеральна прокуратура. Нехай розслідує всі справи. Я навіть не знаю черговості цих справ. Я навіть не знаю, чесно, скажу вам відверто, деталей цієї справи”, – сказав він.

Зеленський зазначив, що на різних зустрічах лідери інших держав говорять з ним про ті чи інші кримінальні справи. “Є люди, які у нас у тюрмі. Є українці, які під судом або в тюрмах в інших країнах. Наприклад, з прем’єр-міністром Італії я говорив про повернення нашого Марківа. Я кожен день говорю про такі кейси”, – пояснив він.

Зеленський наголосив, що справа, пов’язана із сином Байдена, в США є просто дуже гучною.

“А для мене це одна з тих численних справ, про які я говорю з лідерами інших країн, якщо вони у мене запитують. Президент Туреччини говорив мені про рейдерство, наприклад. Дуже багато таких справ. Коли я отримую таку інформацію від того чи іншого лідера, я просто передаю її всім нашим органам. Іноді ці справи багато років розслідуються або не розслідуються – я не знаю, чому”, – сказав він.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!