ЛЕНТА

Зеленський провів закрите засідання РНБО: про що говорив гарант перед зустріччю із Путіним

Президент України Володимир Зеленський провів у Києві закрите засідання Ради національної безпеки та оборони країни. Засідання відбулося у суботу, 7 грудня, напередодні зустрічі у “нормандському форматі”, яка відбудеться 9 грудня у Парижі.

Президент обговорив на засіданні три питання, які пов’язані з безпекою та обороною України, розповів секретар РНБО Олексій Данілов.

“Сьогодні на засіданні було прийнято один зі сценаріїв, який будемо втілювати у життя як основний на даний момент”, – заявив секретар РНБО України, однак не уточнив про який сценарій іде мова.

Одним із питань, яке обговорювалося на засіданні, було питання про організацію територіальної оборони України. За словами Данілова, усі хто хочуть долучитися до цього, будуть долучені.

“Сценарій реінтеграції, мається на увазі, повернення окупованих територій Донецької та Луганської Областей до складу України. І, у повісті дня, до 31 грудня повинна повністю закінчитися ситуація, яка пов’язана з цим питанням. У нас є розуміння що всі хто зараз хочуть долучитися до територіальної оборони, всі добровольці які хочуть прийняти в цьому участь — будуть найближчим часом долучення до цього”, – додав Данілов.

Останнім питанням обговорення була кібербезпека. Секретар РНБО зазначив, що щодня відчуваються напади на кіберпростір України з різних територій. У цих питаннях було прийнято “єдине рішення”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!