ЛЕНТА

Зеленський підписав закон про відповідальність за “кнопкодавство”: що очікує нардепів

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про відповідальності народних депутатів за неличное голосування, який був прийнятий парламентом 19 грудня 2019 року.

Метою документа є забезпечення належного виконання народними депутатами України повноважень в частині обов’язку персонального голосування.

Законом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України на пленарних засіданнях Верховної Ради України” № 404 вносяться зміни до Кримінального кодексу України, Закон України “Про статус народного депутата України” та Регламент Верховної Ради України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України на пленарних засіданнях ВРУ.

Відомо, що закон вводить кримінальну відповідальність за умисне голосування парламентарієм на пленарному засіданні Верховної Ради замість іншого народного депутата ( “кнопкодавство” – ред).

Варто відзначити, що таке діяння буде каратися штрафом від 3 тис. до 5 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!