ЛЕНТА

Зеленський тepмiнoвo пpиїздить в Рaдy: бyдyть мacoвi звiльнeння

Зеленський збирається особисто вмовляти народних обранців віддати свій голос за знищення такого відомства, як ЦВК

На своїй сторінці в Facebook глава партії “Голос” Ярослав Юрчишин повідомив. що у Верховній Раді посилюють охорону у зв’язку з очікуванням приїзду президента Володимира Зеленського, які має намір закликати народних депутатів голосувати за відставку Центральної виборчої комісії.

“У парламенті посилена охорона. Буде Володимир Зеленський. Буде закликати відставити ЦВК”, – зазначив він.

Напередодні з’явилася інформація щодо нових дострокових виборів. Таким чином може бути так, що після закінчення всього процесу освіти місцевих громад пройдуть дострокові місцеві вибори в кількох областях. Відповідне заяви зробив народний депутат від “Слуги народу” Олександр Качура.

Саме він зізнався, що є величезна бажання провести місцеві вибори, але тільки після того, як буде завершено процес децентралізації. За словами Олександра, він цілком може закінчитися вже наступної весни. В результаті громади будуть сформовані, і в цей момент логічно провести наступну перезавантаження.

Правда вже зараз є кілька регіонів на які керівництву партії треба звернути особливу увагу і внести в них корективи, стверджує Качура. Він не став уточнювати про які саме районах йдеться, виділивши лише тільки те, що на Сумщині є такий проблемний місто. Природно журналісти стали цікавитися мав він на увазі також і Одесу, Харків, Луцьк та Київ, на що Качура тільки підтвердив, що теж вважає ці міста “проблемними”.

Відзначимо, Центральна виборча комісія затвердила обсяги видатків на можливі довибори до Верховної Ради, а також на місцеві вибори в 2020 році. Комісія також внесла зміни до складу територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!