ЛЕНТА

Зеленський цінує внесок Меркель у врегулювання на Донбасі — посол

Український посол у ФРН Андрій Мельник запевнив, що президент України Володимир Зеленський цінує внесок канцлера Німеччини Ангели Меркель у врегулювання ситуації в Україні. Про це дипломат повідомив у коментарі, опублікованому в суботу, 28 вересня, у виданні Der Spiegel.

“Президент Зеленський високо цінує величезний особистий внесок канцлера”, – зазначив Мельник.

Дипломат також прокоментував стенограму липневої телефонної розмови президента США Дональда Трампа і Зеленського, де вони критикували Німеччину та інші країни Європи за недостатнє сприяння Україні.

Як пише Der Spiegel, незважаючи на невдоволення Зеленським, у Берліні вважають, що відповідальність за скандал лежить на Вашингтоні. Голова комітету Бундестагу з питань зовнішньої політики Норберт Реттген заявив, що стенограма розмови показує, як Трамп використовує свою владу “для просування особистих інтересів, передвиборчих інтересів, а також проти Німеччини і Європи”.

“Європейці надали Україні кошти у двозначному мільярдному розмірі і прийняли санкційну програму проти Росії, чого не було навіть під час холодної війни”, – наголосив Реттген.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!