ЛЕНТА

Зеленському погрожують судом через “прощальні подарунки” Порошенка

Володимир Горковенко, який працював 5 років в адміністрації колишнього президента України Петра Порошенка і був їм призначено на посаду члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, вирішив подати до суду на Володимира Зеленського. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Горковенко був призначений на посаду самим Порошенком і звільнений з посади згідно з указом новообраного президента Володимира Зеленського.

“Як і обіцяв, сьогодні подав до суду на президента України. Вимагаю визнати дії Володимира Зеленського протиправними”, – написав він.
Горковенко стверджує, що позовну заяву розписано на 9-ти сторінках.

Він переконаний, що укази колишнього президента скасовувати не можна і вибухнув істерикою з цього приводу в соціальних мережах. Він нападає на нову владу і стверджує, що його призначення комусь “колеться”.

“По-друге, це сьогодні пан президент видав “Указ про скасування Указу”, а завтра дасть вказівку розстріляти прямо на Хрещатику тих, хто йому не подобається. Таке в нашій історії ми вже проходили. Тому, читайте!”, – зазначив він.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!