ЛЕНТА

“Злі жінки”: Анджеліна Джолі дала дивне напуття дочкам

Голлівудська актриса бажає, щоб її доньки виросли сильними

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі, вразила шанувальників своїми методами виховання дочок – 14-річної Захари, 13-річної Шайло і 11-річної Вів’єн.

Як сама актриса розповіла журналу Ellе, вона вчить своїх дівчаток насамперед бути сильними і розумними. За словами Анджеліни Джолі, наш світ потребує злих жінок. Також голлівудська зірка нагадала, що в минулі століття сильних духом жінок спалювали на вогнищах і вважали відьмами. Звинувачення в чаклунстві використовувалися для контролю над жінками і як спосіб змусити їх мовчати.

“Подивіться навколо. Потрібно задатися запитанням: чому витрачається стільки енергії, щоб утримати жінок на другорядній позиції? Дивлячись на речі в такому світлі, “злі жінки” – це жінки, які втомилися від несправедливості і образ… Жінки, які відмовляються слідувати правилам і кодам, які, як вони вважають, не є кращими для них і їх родин… Жінки, які не поступаються своїми голосами і правама – навіть під загрозою смерті або тюремного ув’язнення або ж відторгнення родинами і суспільством. Якщо це “злість”, то світу потрібно більше злих жінок”, – вважає Джолі.

Анджеліна Джолі з дочкою Шайло

Анджеліна Джолі з дочкою Шайло

До всього знаменитість намагається донести своїм дочкам, що зовнішність – не головне. Необхідно розвивати внутрішній світ.

“Завжди можна надіти красиву сукню. Але те, що ти носиш зовні, не має значення, якщо сильний твій дух… Немає нічого привабливішого і, можна сказати, чаруючішого, ніж незалежна жінка з своєю власною думкою”, – підсумувала актриса.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!