ЛЕНТА

Зняття нeдoтoркaнoстi з дeпyтaтiв бyлo тiльки пoчaткoм: Cьогоднi Зeлeнcький poзпopядивcя…

Багато хто до цих пір не розуміють хто такий Зеленський … Після прочитання цієї статті ви зрозумієте, що Президентом України нарешті стала людина незалежна від кривавої і брехливої ​​системи.

Зеленський наступає на бариг і мародерів по всіх фронтах. Президент України обіцяв, що корупція в країні буде задушена в корені всього за рік, але ніхто й уявити не міг, що все обернеться саме так.

В оточенні Порошенка кажуть, що підозрюваний в жаху починає читати ранкові новини. Підозрюваний думав, що всі проковтнуть його криваві афери. Порошенко і його душогуби думали, що вони зможуть сховатися за депутатською недоторканністю, проте на цей раз кривавий олігарх конкретно помилився.

Депутатська недоторканність буде скасована вже 3 вересня

Мародери і покидьки, які грабували армію і український народ вже не зможуть сховатися за депутатською недоторканністю. Уже найближчим часом Порошенко і члени його угруповання будуть такими ж простими громадянами як і ми з Вами

Але це ще не все дорогі друзі …

Зеленський пропонує дозволити затримувати і обшукувати народних депутатів

Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту проект Закону про зміни і окремих положень кримінального законодавства, в якому передбачено скасування статті 27 про недоторканність нардепів.

Документ зареєстрований на сайті Верховної ради під номером 1009.

Раніше зазначена стаття забороняла проводити певні процесуальні дії по відношенню до парламентаріїв. А саме: обшук, затримання, огляд особистих речей і багажу, транспорту, жилого чи службового приміщення народного депутата, порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції. Ці та подібні заходи допускалися тільки в разі, коли Верховна Рада давала згоди на притягнення нардепа до кримінальної відповідальності, і якщо іншими способами одержати інформацію неможливо.

У новому варіанті закону стаття 27 вилучається.

І навіть це ще не все !!!

Зеленський пропонує скасувати можливість виходу під заставу підозрюваним в корупції

І ось тут найцікавіше! Порошенко свято сподівався, що навіть якщо його помістять в клітку, то він зможе легко вийти під заставу.

Пісеньці кінець! Клітка значить клітина …

Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту проект Закону про зміни окремих положень кримінального законодавства, в якому передбачено скасування можливості внесення застави по тяжким корупційними статтями. Законопроект зареєстрований під № 1009 на сайті Верховної Ради.

Згадане зміна пропонується внести до статті 183 «Утримання під вартою».

У старому варіанті статті говорилося, що суд при ухваленні рішення про запобіжний захід у вигляді утримання під вартою має право не визначати розмір застави в кримінальному провадженні в трьох випадках.

  1. Злочини, вчинені з застосуванням насильства чи погрозою його застосування.
  2. Злочини, що спричинили загибель людини.
  3. Що стосується особи, яким в цьому виробництві вже обирався запобіжний захід у вигляді застави, проте особа допустило порушення.

У новій редакції доданий четвертий пункт: по відношенню до тяжких або особливо тяжких корупційних злочинів.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!