ЛЕНТА

«Золоті злитки, розкішні автомобілі і нерухомість»: Кабмін звільнив чиновницю після обшуків НАБУ

Золоті злитки, авто, елітна нерухомість – це лише неповний перелік того, що виявили детективи, провівши перевірку законності доходів глави Державної аудиторської служби. Кабмін звільнив чиновницю після обшуків НАБУ і порушення проти неї кримінальної справи. Подробиці повідомляє ЦН.

Схоже, що за нової влади зароджується добра традиція: відправляти корумпованих чиновників на лаву підсудних прямо із зручних крісел. 29 вересня, Кабінет міністрів звільнив Лідію Гаврилову, яка довгі роки займала пост глави Державної аудиторської служби.

Слідством доведено, що чиновниця в цьому кріслі ні в чому собі не відмовляла, поповнюючи свій особистий бюджет не законним шляхом. Аудит її активів детективи НАБУ почали ще в січні 2018 року. І вже тоді її заробітків була присвоєна кваліфікація за ч.3 ст.368-2 про незаконне збагачення і ст.366-1 помилкова інформація в деклараціях про доходи.

Іншими словами, Гаврилова жила невідповідно до своїх достатків і робила це у всіх на виду, залишаючись при владі.

«За даними слідства, чиновник протягом 2015-2017 років отримала у власність активи, законність підстав придбання яких не підтверджена доказами, і вартість яких значно перевищує її законні доходи», – повідомляє видання.

Зокрема, в засіках чиновниці були виявлені: золоті злитки, авто, елітна нерухомість в Києві, дорога меблі і готівку в іноземній валюті. Ці активи перебували за місцем проживання Гаврилової.

«Детективи НАБУ переконані, що чиновниця внесла завідомо недостовірні відомості в щорічні електронні декларації про майно і доходи за 2015 (більш 2,86 млн грн) і 2016 (більш 4,67 млн ​​грн) роки», – йдеться в повідомленні.

Після проведених обшуків і фактів, наданих слідством, Кабмін звільнив чиновницю. Залишається сподіватися, що і решта злочинців, які до сих пір знаходяться при владі, не залишаться без уваги правоохоронних органів.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!