Всесвітньо відомий голлівудський актор захопився пластикою настільки, що змінив зовнішність до невпізнання, пише Рoliteka.

Фолловери у соцмережах і любителі кіно почали активно обговорювати кардинальні зміни в зовнішності 66-річного Міккі Рурка. Актор з’явився в ранковому ток-шоу, однак фанати не впізнали кумира.

Приголомшені фанати вирішили, що колись секс-символ 80-х так і не зав’язав з пластичними операціями.

2 вересня Міккі Рурк відвідав шоу “Доброго ранку, Британія”. Під час інтерв’ю актор розповів про свій останній проект Night Walk, однак глядачів цікавило зовсім інше питання – що сталося з обличчям кумира?

За словами фанатів, Міккі Рурк був незвично розгубленим, ніяк не міг зосередитися на розмові. Коли ведучий попросив його розповісти про новий фільм, актор розгубився і не відразу зрозумів, про що взагалі йдеться. Пізніше Рурк зізнався, що стрічка принесла йому масу задоволення, адже він давно не відчував себе настільки затребуваним.

“Я ніколи не відчував, ніби знову піднявся на пік популярності. Я не працював десять років, потім почав знову, і зараз у мене немає відчуття, що я багато чого домігся”, – підкреслив актор.