ЛЕНТА

Зeлeнcький зaкликaв українців гoтyвaти пaспoртa! Вaжливий кpoк, якого не бyлo з 2001 року!

Команда президента України Володимира Зеленського змінила плани і збирається провести до кінця 2019 року перепис населення.

Кабінет Міністрів вивчає можливість проведення цього року перепису населення, раніше запланованого на грудень 2020 року. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

“ВІН ВЖЕ ІНІЦІЙОВАНИЙ, ЗАПЛАНОВАНИЙ НА ГРУДЕНЬ НАСТУПНОГО РОКУ. БУВ. АЛЕ МИ ВИВЧАЄМО МОЖЛИВІСТЬ ПРОВЕСТИ ЙОГО В ЦЬОМУ РОЦІ”, – ЗАЯВИВ ГОНЧАРУК.

За його словами, плани провести перепис в кінці 2020 року були пов’язані з тим, що в Україні восени 2019 року повинні були відбутися чергові парламентські вибори. Тепер же виборів найближчим часом не планується.

На уточнююче запитання про можливість проведення місцевих виборів восени цього року Гончарук відповів: “Я не знаю. Я думаю, що ні, але рішення не я приймаю… Ведеться дискусія”.

Нагадаємо, що єдиний в незалежній Україні перепис населення пройшов у грудні 2001 року. За президентства Петра Порошенка питання перепису серйозно не підіймалося.

За оцінкою на 1 липня 2019 року, чисельність наявного населення України без урахування Криму становила 42,01 млн осіб, постійного – 41,84 млн.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський виступив з потужною промовою перед новою Верховною Радою. З трибуни Зеленський заявив, що критично оцінює свої перші 100 днів на посаді президента України.

«НЕЩОДАВНО МИНУЛО 100 ДНІВ МОЄЇ КАДЕНЦІЇ. ЦЕЙ ПЕРІОД МОЖНА НАЗВАТИ ТИХОЮ ПРОГУЛЯНКОЮ В СУТІНКАХ, З ВИМКНЕНИМИ ФАРАМИ І НА ПЕРШІЙ ШВИДКОСТІ. ЦЕ ПРАВДА. Я ВПЕВНЕНИЙ, ЩО ЗАРАЗ КРАЇНА НАРЕШТІ ЗМОЖЕ ВКЛЮЧИТИ П’ЯТУ ШВИДКІСТЬ І ВПЕВНЕНО РУХАТИСЯ ПО ШЛЯХУ ЗМІН. Я ДУЖЕ РАДИЙ, ЩО У НАС З’ЯВИВСЯ ПАРЛАМЕНТ, ЯКИЙ ДІЙСНО ГОТОВИЙ ПРАЦЮВАТИ. НЕ ЗАЙМАТИСЯ ПОПУЛІЗМОМ, НЕ ЗАВАЛЮВАТИ ВАЖЛИВІ РІШЕННЯ ТИСЯЧАМИ БЕЗГЛУЗДИХ ПОПРАВОК, А ВТІЛЮВАТИ РЕАЛЬНІ РЕФОРМИ, ЯКІ ВТОМИЛИСЯ ЧЕКАТИ І ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, І ВЕСЬ ЦИВІЛІЗОВАНИЙ СВІТ», – ЗІЗНАВСЯ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!