ЛЕНТА

Кабмін готує програму безкоштовних подорожей для школярів

З 2020 року в Україні має запрацювати програма “мобільності” школярів, згідно з якою подорожі учнів Україною будуть оплачувати з державного бюджету.

Про це в п’ятницю, 25 жовтня, заявив міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Це програма, ми її так назвали, “мобільності” школярів. Це програма, коли діти з різних регіонів України будуть подорожувати по Україні. Кожна п’ята школа буде задіяна в цій програмі в наступному році”, – розповів він.

За словами Бородянського, програму вже підтримав уряд та президент, тому він переконаний, що вона також затверджена в бюджеті.

“Вони (школярі – прим. ред.) не просто побачать Україну, вони, повернувшись до свого класу, в свою школу, будуть про це розповідати, це буде частиною їхнього завдання. Це більше ніж просто подорожі”, – додав міністр.

Наразі для подорожей школярі можуть скористатися правом на пільговий проїзд в поїздах “Укрзалізниці”. Вартість поїздок буде на 25% нижче. Це правило поширюється на школярів у віці від 6 до 14 років. До 6 років можна подорожувати безкоштовно за умови, що немає необхідності займати окреме місце.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!