ЛЕНТА

Кабмін прийняв рішення знизити тарифи для українців на третину

Уряд прийняв рішення, яке дозволить на 30% знизити суми платежів за комунальні послуги. Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час зустрічі Ради регіонів за участю президента Володимира Зеленського у вівторок, 24 грудня.

На початку засідання президент розкритикував уряд за діючі високі тарифи на тлі зниження ціни на газ.

“Ми знаємо, що ціни на газ зменшилися майже на 30%, а тарифи, на жаль, ні…. Суспільство цього не розуміє”, – заявив він.

Зеленський також нагадав, що раніше уряду було доручено розробити “механізм, який би забезпечив справедливі тарифи”.

“Не може бути квитанція за комуналку для людей вироком, коли споживач віддає 70% від своєї зарплати”, – підкреслив президент.

Гончарук у відповідь повідомив, що платіжки за опалення можна знизити за рахунок їхнього коригування відповідно до ринкової ціни на газ у грудні.

“Ми на рівні уряду сьогодні прийняли постанову, яка фактично дозволяє на місцях врахувати ринкову ціну на газ. Тобто, можна відкоригувати те, що люди отримають в своїх платіжках на різницю між ринковою ціною і тією ціною, яка закладена в даний час в тарифі. Фактично можна відреагувати, працюючи за ринковою логікою”, – сказав прем’єр.

Глава Кабміну також повідомив, що уже в грудні суми комунальних платежів можна зменшити на 300-400 грн.

“За нашими підрахунками, вже в грудні, якщо правильно здійснити ці нарахування, людина може отримати в своїй платіжці на 300-400 грн менше. Це дуже відчутно”, – додав Гончарук.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!