ЛЕНТА

“Квартал 95” знищив репутацію Зеленського після промови гаранта про літак МАУ

На днях у мережі розгорівся вкрай серйозний скандал пов’язаний із Зеленським та “Вечірнім кварталом”. Так, українців не на жарт розізлило те, що після виступу президента стосовно жахливої авіакатастрофи літака МАУ, в ефірі телеканалу “1+1” показали концерт “Кварталу 95”.

На таке гнівно відреагували десятки українців у коментарях під відеороликом, опублікованим на Facebook-сторінці Офісу президента.

Так, користувачі пишуть, що можна було внести корективи та замінити квартал на щось інше, або знайти підходящий час для звернення, адже виглядає це вкрай ганебно.

“Коли більш менш привели в норму і вид студії і спіч президента, не обійшлося без ганьби. На каналі 1+1 після закінчення виступу вискакує заставка “Кварталу” і радісні пики, включно з президентом, співають веселу пісеньку. Противно так. Вас дивляться люди, які втратили дітей, батьків і близьких, ми сумуємо, розумієте, блазні?”, – пишуть обурено під дописом.

Окрім цього, як відзначається, між “кварталом” та зверненням не було навіть паузи.

“А можна було після виступу на 1+1 не ставити програму вечірній квартал із Зеленським? Жах як неприємно було дивитися два Зеленських у різних вимірах. Тут він сумує, а через 30 секунд веселиться”, – кажуть невдоволено українці.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!