ЛЕНТА

Квартал 95 “поховав” Порошенка при Зеленському: “Потрапить до пекла”

На недавньому концерті “Кварталу 95” у Туреччині, який відбувся без участі тепер уже президента Володимира Зеленського, відомий гуморист Валерій Жидков виступив зі стенд-апом.

Фрагмент його виступу, який мав шалений успіх у глядачів, опублікований на YouTube.

Комік тонко завуалював подію. Він докладно розповів про панахиду за “особистостю, яка тільки ненависть оточуючих”.

“Коли людина йде, про нього або добре, або нічого. Але іноді бувають такі люди, що гарного сказати нічого, але й промовчати не виходить. Панахида за дуже погану людину – це дощ, парасолька, всі в чорному”, – сказав Ждков.

Українці припустили, що номер, очевидно, присвячений колишньому президенту Петру Порошенку.

Жидков заявив, що похорони стали для міста великим святом. Адже жителі прощаються з якимось Миколою Петровичем. Він зазначив, що покійному подобалися сльози інших людей, а тому закликав не стримуватися. На пам’ятнику вибито дві дати 2019-1965. Дату смерті поставили першою, вважаючи її більш важливою, ніж народження.

“Він прожив коротке, але дуже довге для інших життя. Він стільки не встиг зробити — і це чудово. Сьогодні ми прощаємося з тілом, але не душею. Всі знають, що душі в цьому тілі ніколи не було. Своєю кончиною Микола Петрович поставив у глухий кут навіть патологоанатомів. Вони і не підозрювали, що в людині може бути стільки лайна”, — розповів Валерій Жидков.

Ведучий підкреслив, що на похорон зібралися багато людей. Всі вони вирішили особисто переконатися у тому, що покійний більше ніколи не встане. Для цього деякі навіть почали тикати в труп палицями. Кладовище обрали невипадково. Воно стало знаковим місцем для покійного. Адже у свій час він зніс десятки могил, щоб побудувати будинок. До того ж, чоловік встиг приватизувати ботанічний сад і частину пляжу. Тому його тіло вирішили поховати “скрізь по частинах”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!