ЛЕНТА

Коли буде п’ятниця 13 в 2019 році: дата загадкового дня

День п’ятниця 13 – коли настане в 2019 році і чому цей день вважається небезпечним

Наближається п’ятниця 13-е число. Це день, який багатьох людей повергає у містичний трепет і панічний жах. Традиційно таке поєднання числа і дня тижня вважається найнеприємнішим часом, повним небезпек і невдач. Коли настане п’ятниця 13 в 2019 році, скільки їх буде і з чим пов’язані побоювання з приводу цього дня, дізнайтеся в нашій статті.

Коли буде п’ятниця 13-е

Отже, у вересні вже на цьому тижні настане зловісна п’ятниця 13-е. Розслаблятися не варто, тому що це не останній раз у році. Черговий раз, коли п’ятниця 13 в 2019 році до нас нагряне, буде вже через три місяці, в грудні.

А ось місяці, коли буде п’ятниця 13 в 2020 році – це березень і листопад.

Більшість людей настільки звикла до страхів, пов’язаних з цим днем, що навіть не замислюються, звідки вони взялися.

П’ятниця 13-е: історія містичного дня

Страх перед п’ятницею 13 придбав масовість на початку ХХ століття. Він настільки серйозний, що в офіційній медицині навіть існує термін, що позначає боязнь п’ятниці 13-го – параскаведекатріафобія. Є безліч версій, чому з цим днем ​​пов’язані всілякі неприємності.

Одна версія свідчить про негативні властивості самого числа 13, досліджуваних в нумерології, і навіть заглядає в теорію про гармонію чисел Піфагора, яка наділяє їх магічною силою.

Інша версія пояснює нещасливість числа негативним ставленням до нього православ’я. Церква число 13 вважає сатанинським, адже за столом на Таємній Вечері Юда виявився тринадцятим. Також в християнстві поширилося переконання, що Сатана був 13-м ангелом.

Страх перед п’ятницею 13 пояснюється накладенням негативного значення числа 13 з п’ятницею, адже саме в цей день був страчений Ісус Христос.

За народними повір’ями, саме в п’ятницю 13-го на шабаш злітаються 12 відьом, а останнім з’являється сам Сатана. Звідси і назва – чортова дюжина. І горе тому, хто в цей момент встане у них на шляху.

Чимало історичних подій говорять не на користь цього дня. Наприклад, розгром ордена тамплієрів у п’ятницю 13-го довго наводив жах на Європу. Або крах найбільшої шхуни “Томас У. Ловсон”, названої на честь автора книги “П’ятниця, тринадцяте”. Смерть італійського композитора Джоаккіно Россіні. І смерть австрійського композитора Арнольда Шенберга, який до того ж страждав трискайдекафобією. Та й ті ж горезвісні невдачливі вірусні “чорні п’ятниці”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!