ЛЕНТА

Концерт Таїсії Повалій у Палаці “Україна” не відбудеться

Директор Палацу “Україна” прокоментував інформацію про майбутній концерт

Скандальна українська співачка Таїсія Повалій в кінці липня анонсувала концерт в Україні. Це повинен був бути перший за довгий час виступ артистки у Києві, адже останніми роками вона регулярно виступає на території РФ.

Однак незабаром стало відомо, що інформація про майбутній концерт офіційно не підтверджена. Представники Палацу “Україна” заявили, що не отримували інформації про концерт і афіші, оскільки не є його організаторами. Ще трохи пізніше директор Палацу “Україна” Роман Недзельський назвав виступ співачки провокацією і не підтвердив новину про майбутній концерт.

Концерт Таїсії Повалій в Києві відбудеться 10 грудня 2019

А 4 вересня, пройшов брифінг, в рамках якого Роман Недзельський заявив, що концерт Таїсії Повалій в Палаці “Україна” не відбудеться. За його словами, вони з продюсером співачки, який також є її чоловіком, Ігорем Ліхутою, не знайшли компромісу. Таїсія Повалій повинна була чітко відповісти на головні питання, які цікавлять суспільство: де вона живе, як ставиться до ситуації, що склалася між Україною та РФ, а також допомагає військовим.

Недзельський також повідомив, що на 10 грудня (саме на цю дату був анонсований концерт Повалій) вже заплановані інші заходи.

Сама ж Таїсія Повалій раніше опублікувала гнівний пост на своїй сторінці в Instagram. Виконавиця висловила крайнє здивування, чому вона не може виступати на території своєї батьківщини, будучи народною артисткою України.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!