ЛЕНТА

Крaщe приcядьтe: судді зiзнaлися, за cкiльки їх кyпив Пoрoшeнкo!

Судді зізналися, за скільки їх купив Порошенко. Озвучені суми свідчать про те, що працювати на нього їм і справді треба було віддано. Порошенко фактично подарував суддям 388 мільйонів гривень. За які послуги так щедро заплатив екс-президент? Подробиці повідомляє Страна.ua.

Стало відомо, що на Петра Порошенка у ДБР завели кримінальну справу ще 3 липня цього року. Вона стосується того, що він виплатив суддям чималий гонорар на суму у 388 мільйонів гривень.

Хоча, фактично, судді не виконували своїх обовязків на посаді. Але мовчки брали гроші. То ж, за що тоді Порошенко платив їм із державної казни? У повідомленні йдеться про те, що екс-президент чомусь тягнув час із призначенням суддів на посади.

“Це спричинило тяжкі наслідки у вигляді безпідставної виплати з державного бюджету заробітної плати суддям, що не здійснювали правосуддя”.

Отож, згідно з листом Державної судової адміністрації від 01 серпня 2019, суддям, у яких закінчилися суддівські повноваження, колосальну суму.

387 957 445 гривень: саме в таку суму обійшлася Порошенко українська Феміда

Як указав слідчий ДБР, такі дії екс-президента нанесли збитки не лише бюджету країни. А й гальмували оперативність, якість та авторитет української Феміди. А також він міг впливати на незалежність судової влади.

Нині слідчі ДБР вже отримали від суду дозвіл на перевірку. Зокрема, це стосується документів територіального управління Державної судової адміністрації. Вони перевірять суми, які нарахували та виплатили суддям із державного бюджету.

Уже озвучені суми винагород, які незаконно отримали представники Феміди від екс-президента. Судді зізналися, за скільки їх купив Порошенко. Порушеннями, що стали відомі, вже зайнялися правоохоронці. Цікаво, чи надовго затягнеться це слідство? Адже, українці вже зачекалися, коли ж таки справи Порошенка будуть доведені до логічного кінця.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!