ЛЕНТА

Лоліта Мілявська виступила в окупованому Донецьку: реакція мережі

Співачка опублікувала відео з концерту в парку Щербакова

Співачка Лоліта Мілявська виступила в окупованому Донецьку. Відповідне відео з концерту артистка опублікувала в своєму Instagram.

Так, Лоліта взяла участь у святковому шоу, яке відбулося у суботу, 6 липня, в донецькому парку Щербакова. Про це стало відомо з Інстаграма зірки.

“До побачення, теплий Донецьк! Дякую за Серця і масовий Хор”, – написала Лоліта у публікації.

Вона також анонсувала свій виступ в Луганську. “Здрастуй, Луганськ! Я знаю, як Ви чекаєте гарний настрій і теж готуйтеся співати всі пісні”, – додала Мілявська.

У мережі неоднозначно відреагували на вчинок співачки. “Мабуть, втрачати Лолі вже нічого”, “А потім Ви дивуєтеся чому заборона на в’їзд в не окуповану частину України … Добре повеселити окупантів”, – пишуть користувачі.

Однак знайшлися і ті, хто підтримав Мілявську: “Лоліта, дуже сподіваюся, що нова влада прибере з Вас заборону на в’їзд в Україну. Я б на Ваш концерт із задоволенням сходив. Чекаємо Вас у Харкові”.

Нагадаємо, що 23 квітня 2018 року стало відомо, що Лоліту Мілявську зняли з поїзда “Москва – Київ” у Конотопі. За словами артистки, причиною заборони на в’їзд в Україну стало те, що у 2015 році вона виступала з гастролями в окупованому РФ Криму.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!