ЛЕНТА

Лукашенко готовий відправити на Донбас миротворців

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про готовність відправити миротворців на Донбас для контролю ділянки українсько-російського кордону. Про це він сказав у четвер, 26 вересня, на прес-конференції в Мінську.

“Якщо ви хочете, щоб ми закрили кордон 400 кілометрів між Україною і Росією, який зараз не контролюється владою України, ми закриємо цей проміжок. Хоч для мене це велика проблема вплутуватися в цей конфлікт, але ми готові ввести туди миротворців, прикордонників, війська, як хочете, але ми готові закрити цю ділянку кордону, якщо буде згода двох сторін”, – сказав президент.

Він зазначив, що Мінськ продовжить робити все можливе для врегулювання конфлікту на Донбасі.

Також Лукашенко заявив про готовність взяти участь у відновленні інфраструктури Донбасу.

Він підкреслив, що “Білорусь робить і продовжить робити все від неї залежне для досягнення миру в Україні: від забезпечення роботи Тристоронньої контактної групи в Мінську, надання гуманітарної допомоги до участі у відновленні інфраструктури Донбасу”. “Ми здійснимо будь-які кроки, які допоможуть наблизити нас до миру”, – сказав президент.

При цьому він зазначив, що дотримується позиції “єдиної і неподільної” України. “Для мене святе: Україна має бути єдиною і неподільною”, – сказав він.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!