ЛЕНТА

Ліквідація готівки та вузькі дороги: на які “сюрпризи” чекати українцям з приходом вересня

На українців з приходом вересня чекав цілий ряд важливих змін, серед яких нові будівельні норми та нововведення у школах.

Про це стало відомо завдяки повідомленнями українських ЗМІ.

Так, з 1 вересня Національний банк України має намір оптимізувати прядок здійснення касових операцій банків та організацію їх роботи з готівкою. Нові вимоги передбачають здачу банками готівкових коштів у національній валюті на договірних умовах для вивезення її уповноваженими банками до Нацбанку поряд з обов’язковим вивезенням непридатних до обігу банкнот і монет.

Крім цього, з 1 вересня вступають в силу нові будівельні норми, з яких будуть робитися дороги. Це має підвищити безпеку пересування по них. Згідно з нововведенням, введена можливість звужувати крайні ліві смуги на трасах, а також проектувати протиосліпляючі екрани та шумові смуги, які допомагають водіям не засинати за кермом.

“Щодо якісті дорожнього покриття теж чимало нововведень. Це використання матеріалів та модифікованих бітумів для асфальтобетонних доріг, а також спеціальних перевантажувачів асфальтобетонної суміші”, — йдеться в повідомленні.

Нововведення торкнуться і школярів. З 1 вересня вони зможуть скористатися усіма видами індивідуальної форми навчання, серед яких домашня освіта, екстернат або педагогічний патронаж.

Також в школі скасовується обов’язкове носіння шкільної форми. Відповідний указ Володимир Зеленський підписав ще в червні. Крім того, учні 1-4 класів будуть зобов’язані носити спеціальні світловідбиваючі жилети в темний час доби.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!