ЛЕНТА

Магнітні бурі у липні 2019: прогноз на місяць

Коли у липні 2019 року очікуються магнітні бурі і сплески сонячної активності, якою буде геомагнітна ситуація на головні свята липня – Івана Купала, Петра і Павла, а також в інші дні? Читайте прогноз геомагнітних коливань на липень в нашій статті.

Знаючи цю інформацію, метеозалежні люди зможуть певною мірою захиститися від негативного впливу сонця на організм і будуть заздалегідь готові до можливого погіршення самопочуття під час геомагнітних збурень.

Прогноз магнітних бурь на липень 2019 року

Зазвичай влітку сонце помітно активізується в порівнянні з іншими сезонами. Але ми поспішаємо вас порадувати приємним прогнозом геомагнітної обстановки в липні 2019. Справа в тому, що триває тенденція червня, і в другій літній місяць не очікується серйозних проявів сонячної активності. Однак майте на увазі, що сонце мінливе, і прогноз магнітних бур може змінюватися.

Незначні магнітні коливання можливі 6, 10, 22 і 23 липня.

Серйозні магнітні бурі в липні 2019 не прогнозують.

Як захистити себе від впливу магнітних бур

У період магнітних бур навіть у здорової людини може розболітися голова, з’явитися втома і нездужання, а також безпричинно погіршитися настрій. Тим більше люди, залежні від перепадів космічної погоди, більш чітко відчувають на собі навіть незначні сплески сонячної активності.

У особливо чутливих людей під час магнітних бур організм реагує гостріше: порушується робота серцево-судинної системи, загострюються хронічні захворювання, може підвищуватися артеріальний тиск і рівень адреналіну в крові, з’являються занепокоєння і страхи.

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, медики рекомендують менше перебувати на сонці, не навантажувати себе надмірною фізичною працею, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також дотримуватися правильного раціону харчування і водного режиму. Також під час магнітної бурі обмежте далекі переміщення і поїздки і обов’язково тримайте під рукою необхідні ліки.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!