ЛЕНТА

Майдан заполонили сотні мітингувальників: йдуть на штурм Ради під гаслом революційних пісень, відео

В українській столиці в середу, 15 січня, проходить акція “Вийди на обід: скажи реформ ніт”. Відомо, що протестувальники висловлюють незгоду проти внесених владою змін до Закону “Про працю”.

Про це стало відомо завдяки повідомленням спільноти “Соціальний рух”, а також інформацією журналіста порталу Знай.uа.

“Колона рухатиметься до Комітету соціальної політики (вул, 6-8). Ми прийдемо, щоб висловити протест проти внесених змін до закону – оновлення, повинні бути для громадян, а не проти них”, – повідомляють учасники акції.

За інформацією журналістів, у центрі Києва зібралося близько 500 чоловік. Напруга зростає з кожною хвилиною. На акцію зібралися представники профспілок з різних областей України. Також з’явилося відео, на якому відображені протестувальники, які зібралися з транспарантами і виконують пісні.

також Варто нагадати нашим читачам, що у Верховній Раді зареєстрували новий законопроект, який передбачає зміни у Кодексі законів про працю України. Так, серед одних з найважливіших нововведень є те, що роботодавець не зможе через будь-якої дрібниці звільнити працівника. Саме даний проект закону і викликав хвилю незадоволення серед громадян.

Також відомо, що на акцію прийшли десятки студентів:

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!