ЛЕНТА

Майкл Джексон до і після операції: як змінювалася зовнішність культового співака

Еволюція зовнішності культового поп-короля за 50 років

Вчора, 29 серпня, легендарному співаку Майклу Джексону виповнився б 61 рік. Багато хто вважає, що саме пластичні операції стали причиною передчасної кончини поп-короля. І справді, за 50 років Майкл кардинально змінив свою зовнішність і з афроамериканця перетворився на європейця.

Існує думка, що Майкл Джексон ненавидів своє походження і всіляко намагався змінити себе, але лікар співака стверджував зворотне – поп-король був змушений вибілювати шкіру через хворобу вітіліго (порушення пігментації й утворення на шкірі плям молочного відтінку. – Ред.).

Досі достовірно не відомо, скільки операцій зробив Майкл, але в деяких зарубіжних ЗМІ стверджують, що за своє життя співак переніс 13 пластичних операцій.

Подейкують, що Джексону імплантували хрящ із вуха і вставили в ніс. До послуг пластичних хірургів співак вперше вдався в 1979 році, зробивши ринопластику після невдалого танцювального трюку.

З того моменту і виникла любов Майкла до операцій – він зробив собі ямочки на щоках, зменшив ніс до такої міри, що за пару років до смерті його фотографії лякали прихильників. Йому навіть доводилося вдягати маску на обличчя, щоб приховати жахливі шрами.

Зазнали змін також його пухкі губи, які він звузив, і повіки. До всього, Майкл вирішив зробити перманентний татуаж брів, губ і вік, що погіршило ситуацію і зовсім змінило обличчя зірки.

Після отриманих опіків під час зйомки у Майкла перестало рости волосся на голові і залишилися шрами, тому йому довічно довелося носити перуки. Але, не дивлячись на те, що зробив із собою поп-король, для фанатів він назавжди залишився жити в серцях.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!