ЛЕНТА

Мама звільненого з катівень Путіна Сенцова примчала з Криму до сина: “Спасибі, що живий”

Мама звільненого з катівень Путіна українського режисера Олега Сенцова Людмила Сенцова приїхала 8 вересня з анексованого Криму до Києва, щоб побачити рідного сина.

На питання журналістів телеканалу ATR, що вона скаже синові, коли побачить його, жінка відповіла: “Скажу: “спасибі синку, що все витримав, що я тебе бачу і ти все-таки у мене живий. Все, мені більше нічого не треба”.

Разом з Людмилою Сенцовою приїхав син звільненого режисера Владислав.

“Я тата відразу впізнав і все, вчора по телевізору, з моєю сестрою Аліною Сенцовою. Він тиснув руку Зеленському – президенту України”, – поділився він.
У суботу 7 вересня в Україні відбулось справжнє свято. Переговори України і Росії про обмін полонених увінчались позитивними результатами і з полону в нашу країну повернувся Олег Сенцов.

Найбільш помітне ім’я серед всіх політв’язнів – це український режисер Олег Сенцов. Нагадаємо, що він провів у в’язниці в Росії 5 років. У 2018 році Сенцов оголосив голодування, вимагаючи, щоб українських політв’язнів відпустили з в’язниці. За 5 років перебування у в’язниці Олег продемонстрував неймовірну силу духу й непохитність своєї позиції.

Вже в тюрмі, за словами Олега його постійно били, погрожували насильством і тортурами, але режисер не зламався, він вважав боягузтво найбільшим гріхом.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!