ЛЕНТА

“Мене намагаються вбити”: в Москві помер актор Олександр Числов

Актор помер за 1,5 місяці до ювілею

Відомий радянський і російський актор Олександр Числов вчора, 29 серпня, помер в одній з московських лікарень. Кінозірка помер на 54-му році життя, не доживши майже два місяці до ювілею. Про його смерть журналістам спочатку повідомив близький друг Денис Сердюков, а потім факт смерті підтвердили в Гільдії акторів Союзу кінематографістів Росії.

За кілька днів до смерті Олександр був госпіталізований до лікарні з підозрою на пневмонію. Загострення хвороби і стало причиною смерті. До всього, в ЗМІ подейкують, що актор зловживав алкоголем і відчував себе дуже погано.

Варто зазначити, що за тиждень до смерті, Олександр Числов в ефірі програми Андрія Малахова “Пусть говорят” зробив резонансну заяву – його намагаються вбити і відібрати квартиру.

“Мене намагаються вбити. Відтяти квартиру. Кілька місяців тому я оформив квартиру на племінницю. Я нікого не можу додому пустити, бо грохнуть. Час такий. Я дуже боюся зараз. Будь ласка допоможіть мені!”, – заявив він.

Але шанувальників актора більше налякав його зовнішній вигляд, Числов лежав у ліжку і ледь говорив, а його обличчя виглядало досить болісним.

 

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!