ЛЕНТА

“Ми розробили програму”: Зеленський сказав, коли в Україні закінчиться епоха бідності

Президент Володимир Зеленський заявив, що “епоха бідності” закінчиться ще при його президентської каденції.

Про це він заявив в ефірі “1+1”.

“Це буде ще на моїй каденції. Ми це робимо крок за кроком. Ми прийняли багато законів, пов’язаних з детінізацією економіки, демонополізацією, деолігархізація. Це буде поповнювати бюджет. Кожен повинен платити в цій країні податки. Бо звідки брати пенсії, заробітну плату? Зарплата збільшується. Зараз важлива соціальна місія нашої команди – коли немає грошей, а потрібно збільшити мінімальні пенсії”, – зазначив президент.

За його словами, зараз важливе завдання влади – збільшити мінімальні пенсії українцям. Для цього їх розділять на категорії. На першому етапі підвищення торкнеться тих пенсіонерів, яким понад 80 років – їм повинні підвищити виплати на 1100 гривень.

“У нас дійсно є програма, ми її розробили. Я не впевнений, чи можу зараз це анонсувати, але це буде не тільки інформаційний подарунок для всіх. Ми придумали дуже цікаву стратегію щодо підвищення пенсії для людей за віком… Але відразу ми не готові підвищити всім пенсії, тому що 12 млн пенсіонерів. Тому ми розбили їх на наступні категорії: спочатку ми підвищимо пенсії від 400 до 1100 грн пенсіонерам у віці понад 80 років, потім ми будемо знижувати цей вік – 75+, 70+ і далі”, – пояснив президент.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!