ЛЕНТА

Міністр оборони розповів про розведення військ

Розведення сил і засобів на Донбасі буде відбуватися не по всій лінії розмежування відразу, а ділянками, і за умови, що бойовики будуть робити те ж саме. Про це міністр оборони Андрій Загороднюк сказав в інтерв’ю Радіо Свобода.

Він наголосив, що “це не відступ, а розведення”.

“По-перше, воно не буде розводитися одночасно скрізь. Це буде ділянками. І буде нагляд за тим, щоб це робилося з обох сторін. І це абсолютно критично. Тобто це не відступ абсолютно”, – сказав Загороднюк.

За його словами, Генштаб ЗСУ зараз готує план розведення.

“І звичайно, щодо кожної з цих ділянок буде йти підготовка, йтимуть пояснення, йтимуть опрацювання всіх технічних питань, логістичних питань, питань безпеки і так далі…” – сказав Загороднюк.

Міністр зазначив, що розведення повинно бути здійснено технічно правильно, оскільки українські військові на тих позиціях, де вони стоять, створили вже цілу систему укріплень.

“Ми говорили з військовими і з Генштабом, ніхто не буде робити цього без підготовки. Це, звичайно, буде зроблено правильно для того, щоб уникнути надмірних ризиків при розведенні. Звичайно, ми будемо стежити за тим, щоб та сторона також це робила”, – зазначив міністр оборони.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!