ЛЕНТА

Міністр освіти: Я не зможу утримувати дитину на зарплату 36 тисяч

Міністр освіти і науки Ганна Новосад заявила, що на свою зарплату вона не змогла б утримувати дитину. Про це чиновниця повідомила в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

Зараз, за її словами, міністерської зарплати вистачає на самостійне життя, але коли захочеться мати дитину, то коштів на її утримання не вистачить.

“Зараз моя зарплата на руки в середньому становить 36 тис. грн – це на 10 тис. грн менше, ніж я отримувала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка повинна думати про своє майбутнє, про заощадження, на пенсію, то безперечно цього не вистачить. І коли я завершу свою роботу тут, я не буду мати заощаджень як таких”, – сказала міністр.

Новосад заявила, що має отримувати конкурентну зарплату, щоб утримувати дитину в майбутньому.

“У мене зараз немає сім’ї. В якийсь момент я захочу дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. Я не готова піти на ситуацію, коли хтось буде мене утримувати, я повинна сама отримувати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати”, – сказала вона.

Зазначимо, що згідно з оприлюдненими Кабміном цифрами, Ганна Новосад в грудні отримала 138 412 грн, де надбавка – 42 412 грн і премія 96 тис. грн. У вересні її зарплата склала 38 288 грн, в жовтні – 37 981 грн, в листопаді – 39 103 грн. Таким чином, середня зарплата Новосад за 2019 рік склала 63 446 грн.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!