ЛЕНТА

Місячний календар городника і садівника в вересні 2019: сприятливі дні

Дізнайтеся сприятливі дні, коли і як слід займатися рослинами у вересні 2019 року за місячним календарем

Докладний місячний посівний календар садівника і городника на вересень 2019 року підкаже вам фази Місяця, дні молодика і повного місяця, вплив знаків зодіаку і основні рекомендації, коли і як правильно доглядати за садовими і кімнатними рослинами.

Місячний календар городника і садівника в вересні 2019

1 вересня – 2-3-й місячний день. Місяць у знаку Терези. Місячний календар рекомендує почати закладання насіння на зберігання. Можна зайнятися посадкою фруктових дерев. Сприятливий час для зрізання квітів і догляду за кімнатними рослинами.

2 вересня – 3-4-й місячний день. Місяць у знаку Терези. Рекомендується закладання бульб на зберігання. Також рекомендується посадка кісточкових фруктових дерев. Прекрасна пора створення орнаментів на газонах.

3 вересня – 4-5-й місячний день. Місяць у знаку Скорпіон. Згідно з місячним календарем не рекомендується розмножувати рослини корінням. Але ефективні внесення добрив і знищення шкідників.

4 вересня – 5-6-й місячний день. Місяць у знаку Скорпіон. Не рекомендується розмножувати збирати трави, і садити дерева. Ефективні будуть знищення шкідників і розпушування грунту. Сприятливий час для консервування фруктів і овочів.

5 вересня – 6-7-й місячний день. Місяць у знаку Стрілець. Місячний календар говорить про те, що рекомендується збір овочів, фруктів, ягід і насіння, зрізання квітів. Сприятлива пора для сушіння овочів і грибів.

6 вересня – 7-8-й місячний день. Місяць у знаку Стрілець. Якщо ви посадите цього дня, то квіти швидше розквітнуть.

7 вересня – 8-9-й місячний день. Місяць у знаку Козеріг. Рекомендується посадка і пересадка дерев і чагарників.

8 вересня – 9-10-й місячний день. Місяць у знаку Козеріг. Згідно з місячним календарем, рекомендується посадка і пересадка грушевих і сливових дерев, агрусу, смородини.

9 вересня – 10-11-й місячний день. Місяць у знаку Козеріг. Цього місячного дня зі зрізаних квітів добре складати букети.

10 вересня – 11-12-й місячний день. Місяць у знаку Водолій. Рекомендується розпушування, внесення добрив, щеплення дерев, покіс.

11 вересня – 12-13-й місячний день. Місяць у знаку Водолій. Цього місячного дня не рекомендуються посіви і пересадки.

12 вересня – 13-14-й місячний день. Місяць у знаку Риби. У цей період добре заготовляти насіння, а також зрізати квіти в букети.

13 вересня – 14-15-й місячний день. Місяць у знаку Риби. Астрологи радять зайнятися культивацією і внесенням добрив

14 вересня – 15-16-й місячний день. Місяць у знаку Риби. Поганий період, не рекомендуються посіви і посадки.

15 вересня – 16-17-й місячний день. Місяць у знаку Овен. Несприятливий день для робіт в саду, але рекомендується знищення шкідників і прополка.

Місячний календар садівника і городника на вересень 2019 – сприятливі дні

16 вересня – 17-18-й місячний день. Місяць у знаку Овен. Нейтральний день – займіться збором врожаю коренеплодів, фруктів, ягід.

17 вересня – 18-19-й місячний день. Місяць у знаку Овен. Дуже рекомендується посадка озимого часнику, цибулі.

18 вересня – 19-20-й місячний день. Місяць у знаку Телець. Цього дня підстрижіть дерева і чагарники.

19 вересня – 20-21-й місячний день. Місяць у знаку Телець. Подбайте про фрукти, ягоди, овочв і гриби для зимових запасів.

20 вересня – 21-22-й місячний день. Місяць у знаку Близнюки. Цього дня не рекомендується посадка трав.

21 вересня – 22-23-й місячний день. Місяць у знаку Близнюки. Цього місячного дня ефективними будуть видалення зайвих пагонів.

22 вересня – 23-24-й місячний день. Місяць у знаку Рак. Сьогодні рекомендується заготівля зелені і лікарських трав.

23 вересня – 24-25-й місячний день.Луна в знаку Рак. Абсолютно відповідний день. Цими днями краще зайнятися збиранням всього, що не підлягає тривалому зберіганню.

24 вересня – 25-й місячний день. Місяць у знаку Лев. Рекомендується збирання та сушка фруктів і коренеплодів, особливо збирання картоплі.

25 вересня – 25-26-й місячний день. Місяць у знаку Лев. Хороший день для збору насіння соняшнику, заготівлі лікарських трав

26 вересня – 26-27-й місячний день. Місяць у знаку Діва. Дуже не рекомендується посів і пересадка.

27 вересня – 27-28-й місячний день. Місяць у знаку Діва. Цього місячного дня рекомендується розпушування, культивація, підгортання, мульчування дерев.

28 вересня – 28, 29-1-й місячний день. Місяць у знаку Терези. Несприятливий день. Не рекомендуються посіви і посадки.

29 вересня – 1-2-й місячний день. Місяць у знаку Терези. Згідно з місячним календарем – прекрасна пора для зрізання квітів, створення газонних орнаментів, догляду за кімнатними рослинами

30 вересня – 2-3-й місячний день. Місяць у знаку Скорпіон. Гарний час для консервування фруктів і овочів.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!