ЛЕНТА

Місячний календар на вересень 2019: сприятливі дні

Дізнайтеся, коли у вересні потрібно загадувати бажання і підбивати підсумки за місячним календарем

Згідно з місячним календарем, вересень 2019 – це місяць з одним молодиком. Місячних і сонячних затемнень в вересні 2019 немає. Нагадаємо, що вплив Місяця на поведінку людини може бути досить серйозним, а тому його не можна недооцінювати. Фази молодика і повного місяця, дні першої і останньої чверті Місяця вважаються часом посиленої взаємодії Сонця і Місяця між собою. Астрологи зазначають, що різні фази Місяця призначені для абсолютно різних справ.

Молодик у вересні 2019 року відбудеться 28 вересня о 21-й годині 26 хвилині за київським часом. Ця фаза триватиме до майже 7-ої ранку 29 вересня. Нова Місяць у вересні 2019 буде в Терезах – це чудовий час для творчих проектів та ігор з дітьми. Нагадаємо, що в перші кілька днів молодика сприятливо загадувати бажання і будувати плани на найближче майбутнє, а також можна і потрібно мріяти. Період молодика підходить для починань, аналізу минулого, для того, щоб зробити висновки, прощення старих образ.

На молодика за допомогою своїх думок і вчинків ми впливаємо на свою долю. Це період, коли починається новий етап в нашому житті. І те, як ми його проведемо, позначиться на нашому майбутньому. Наприклад, під час молодика корисно відмовитися від шкідливих звичок. В цей час люди менше сваряться, краще розуміють оточуючих і легше переносять хвороби.

Місячний календар на вересень 2019 – фази місяця, молодик і повний місяць, сприятливі дні

Також сприятливими днями для планування можна вважати 1, 2, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 19, 20, 23, 27 вересня.

Повний місяць у вересні 2019 відбудеться 14 числа о 7-й годині 32 хвилини. Повний місяць припадає на 16-ту місячну добу, енергетика якої вважається досить суперечливою: затишною і одночасно емоційною. Кожен повний місяць приносить з собою кардинальні зміни в житті, виводить на перший план минулі протистояння і конфлікти.

Відповідними днями для активних і рішучих дій, що приносять результат, є 3, 4, 11, 14, 24 вересня. У цей період з’являється енергія, сили, все задумане вдається виконати. В цей період часу можна відкривати фірми, підписувати договори, робити вклади. Але ось планувати нові справи не варто.

Однак в вересні ще є дні, коли слід проявити вдумливість і обережність: 4, 14, 22, 28 вересня. У такі дні бажано не піддаватися спокусам і провокаціям, уникати скандалів і сварок, агресії і насильства.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!