ЛЕНТА

Нардепа зі Слуги народу викрили в кнопкодавстві

Громадський рух Чесно в середу, 11 вересня, повідомляє про новий факт кнопкодавства у Верховній Раді. У ньому журналісти викрили нардепа-мажоритарника від Слуги народу в 156 окрузі (Рівненська область) Сергія Литвиненка.

Відзначається, що інцидент стався ще 3 вересня, проте стало відомо про нього лише зараз.

За даними Чесно, Сергій Литвиненко кнопкодавив, найімовірніше, іншого “слугу”-мажоритарника – Олександра Скічка (округ №197, Черкаська область).

“Фраза “найімовірніше” означає, що це місце офіційно закріплено за Скічком, однак є ймовірність, що в слоті його пульта могла перебувати карта іншого депутата”, – йдеться в повідомленні.

Факт кнопкодавства, який був зафіксований завдяки трансляції Радіо Свобода, мав місце 3 вересня о 17:52, під час голосування за включення до порядку денного сесії законопроекту про внесення змін до статті 85 і 101 Конституції (щодо уповноважених ВРУ) і його направлення до Конституційного Суду.

На відеозаписі чоловік у другому ряду третій (якщо рахувати зліва направо) сектора тисне кнопку на місці сусіда праворуч від себе. За кілька секунд до голосування він озирається назад, ніби шукає свого відсутнього колегу.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!