ЛЕНТА

Настя Каменських розповіла, що найбільше цінує в стосунках з Потапом

Співачка поділилася своїми роздумами з приводу відносин

Українська співачка Настя Каменських розповіла, що в стосунках зі своїм чоловіком Олексієм Потапенком (Потап) дуже цінує підтримку.

Пост-роздум про відносини артистка опублікувала на своїй сторінці в соцмережі Instagram під спільной фотографією з Потапом.

Мабуть, найголовніше в стосунках крім кохання та інтимної близькості – це підтримка! Адже кожній людині важливо чути: “Ти молодець! Ти все зможеш. У тебе вийде!”. Підтримувати теж потрібно вміти, а якщо в родині це було не прийнято, тоді потрібно навчитися це робити! Підтримка – це розуміння, а розуміння поєднує в собі безліч функцій. Наприклад, йти на компроміси і вміння поставити себе на місце іншої людини. Нас створили так, щоб шукати по всьому світу свою ідеальну половину. Переживати з нею любов, пристрасть, всі негаразди і сльози, розуміти, приймати і підтримувати. Моя перебувала занадто близько і я щаслива, що знайшла його. Бажаю кожній людині знайти свою любов, цінувати і берегти її!

написала Настя Каменських.

View this post on Instagram

Пожалуй, самое главное в отношениях помимо любви и интимной близости – это поддержка! Ведь каждому человеку важно слышать: «Ты молодец! Ты все сможешь. У тебя получится!». Поддерживать тоже нужно уметь, а если в семье это было не принято, тогда нужно научится это делать! Поддержка – это понимание, а понимание соединяет в себе множество функций. Например, идти на компромиссы и умение поставить себя на место другого человека. Нас создали так, чтобы искать по всему миру свою идеальную половину. Переживать с ней любовь, страсть, все невзгоды и слезы, понимать, принимать и поддерживать. Моя находилась слишком близко и я счастлива, что обрела его. Желаю каждому человеку найти свою любовь, ценить и беречь ее!

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on

Багато шанувальників погодилися з позицією артистки, проте знайшлися й ті, хто назвав її шлюб з Потапом показухою і піаром.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!