ЛЕНТА

На зворотному боці Місяця виявлений космічний слиз

Серед каменів і мінералів китайський “Юйту-2” ровер виявив загадкову речовину, яка не відома науці

Китайська місія “Чан’е-4” на даний час досліджує одну з найменш відомих областей Місяця – зворотний бік, який не видно із Землі. Ровер “Юйту-2” подорожує по поверхні нашого супутника і серед звичайних каменів і мінералів виявив загадкову речовину, яка не відома науці, повідомляє Digital Trends.

В’язка субстанція була знайдена 25 липня в місячному кратері, і виділялася на тлі решти поверхні Місяця завдяки своєму кольору і текстурі. Китайці описують субстанцію як “гелевидну і незвичайного кольору”, але не надали фотографій. Знахідка була настільки інтригуючою, що місію довелося на деякий час припинити, щоб якомога докладніше вивчити інопланетну речовину.

Китайські вчені не розкривають подробиць про те, що ж виявив “Юйту-2”, і містять інформацію про знахідку у таємниці. На думку уфологів, знахідка представляє собою сліди діяльності інопланетян. Але вчені виявилися більш раціональними і за доступним описом припустили, що це може бути якесь скупчення конденсованого газу або розплавлене скло, що потрапило на Місяць разом з якимось метеоритом.

Спусковий апарат “Юйту-2” нещодавно вийшов з нічного глибокого сну, щоб відновити дослідження Місяця протягом дев’ятого місячного дня. Місячний день еквівалентний 14 дням на Землі так само, як місячна ніч. Його наступним завданням буде проведення наукових випробувань за допомогою детектора нейтронного випромінювання, низькочастотного радіодетектора, а також інфрачервоного спектрометра та інших приладів, які будуть зосереджені на спостереженні за складом поверхні Місяця.

Один зі знімків місячної поверхні із зворотного боку супутника

Однак місія використовує не тільки китайські технології. Вона являє собою міжнародне співробітництво. “Місія” Чан’е-4 “втілює надію Китаю об’єднати людську мудрість в дослідженні космосу за допомогою чотирьох корисних приладів, розроблених Нідерландами, Німеччиною, Швецією та Саудівською Аравією”, – повідомляє державне інформаційне агентство Китаю Xinhuanet.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!