ЛЕНТА

На Львівщині завершилися навчання Rapid Trident

У Львівській області завершилися багатонаціональні військові навчання Rapid Trident-2019, які проводилися в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (село Старичі Львівської області) з 13 вересня. Про це в суботу, 28 вересня, повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

Зазначається, що в навчаннях взяли участь понад 3600 військовослужбовців з 14 країн світу і 600 одиниць військової техніки. В рамках навчань використовувалася система імітаційного моделювання.

Цього року учасниками Rapid Trident-2019 стали і прикордонники – відділ прикордонної комендатури швидкого реагування Сумського загону Східного регіонального управління Держприкордонслужби України (входить до складу об’єднаного батальйону МВС).

Основною метою навчань було вивчення досвіду ведення бойових дій за стандартами НАТО. Для прикордонників головним завданням стало підвищення рівня взаємодії з іншими підрозділами сектора оборони в ході розв’язання кризових ситуацій на певній ділянці державного кордону. Всі елементи навчань відбувалися в умовах, максимально наближених до бойових.

Зазначимо, що міжнародні військові навчання такого рівня відбуваються в рамках програми міжнародного співробітництва Партнерство заради миру. Більшість навчань цієї серії, починаючи з 1994 року, проходили на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!