ЛЕНТА

На Львівщині керівника одного з підприємств притягнуть до відповідальності

Керівника одного з підприємств Дрогобича притягнуть до відповідальності через невиплату працівникам зарплат. Про це сьогодні, 13 січня, повідомили у прес-службі Дрогобицької міської ради.

За інформацією сектору з питань праці ДМР, інспектори сектору з питань праці Дрогобицької міської ради перевірили одне з підприємств Дрогобича щодо дотримання вимог законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин та оплати праці.

Під час інспекції контролю з’ясовано, що заробітна плата працівникам виплачувалася не регулярно з порушенням вимог ст. 115 Кодексу законів про працю України. Зокрема, станом на день інспекції заборгованість із виплати заробітної плати становила 39,09 тис. грн.

Крім того, через недотримання норм статті 116 Кодексу законів про працю України при звільненні працівників підприємства виплата всіх сум, що належать їм, проведені не в останній день звільнення.

Після завершення інспекційного відвідування заборгованість з виплати заробітних плат перед працівниками погашено в повному обсязі.

На вимогу інспекторів праці всім працівникам донараховано та виплачено компенсацію втрати частини заробітної плати у зв’язку із порушенням строків її виплати та звільненим працівникам середній заробіток за весь час затримки.

За результатами інспекційного відвідування на керівника підприємства складено протокол про адміністративне правопорушення.

Варто зазначити, що здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю у частині виплати заробітної плати та погашення заборгованості із неї залишається на постійному контролі виконавчих органів Дрогобицької міської ради.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!