ЛЕНТА

На поверхні Марсу рівніше: найгіршу дорогу України показали з усіх ракурсів

В Україні ніколи не пишались гарними і рівними дорогами. Здебільшого українці показують такі ями на дорогах, що автомобілі скачуть по них, наче зайчики.

Так, Араік Рафікович Мкртчян опублікував на своїй сторінці в Facebook пост з відео, на якому видно, в якому жахливому стані перебуває трасса Черкаси-Чигирин, пише видання Рoliteka.

На Сайті президента та Кабінету міністрів України роками з’являлися петиції, в яких просили відремонтувати трасу, проте нічого досі не було зроблено.

Відео Мкртчян зняв на ділянці дороги біля села Худолиевка. Чоловік написав, що щодня здійснює поїздки по цій дорозі і сердиться, що з нею досі не можуть нічого зробити.

Мкртчян задав риторичне питання, підписавши вражаюче відео.

“Дорога на Чигирин. Їжджу нею майже кожного дня і кожного дня дивуюся і серджуся як вперше. Скільки можна це взагалі терпіти? Цікаво, чиновники хоч раз їздили в цьому напрямку?”, – зазначив автор допису.

Дорога на Чигирин.Їжджу нею майже кожного дня і кожного дня дивуюся і серджуся як вперше. Скільки можна це взагалі терпіти?Цікаво, чиновники хоч раз їздили в цьому напрямку?

Опубліковано Араіком Рафіковичем Мкртчяном Четвер, 10 жовтня 2019 р.

Варто зазначити, що Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) затвердили для України цільовий кредит на 900 мільйонів євро з метою розвитку автодорожньої галузі. Переговори виявилися тривалими і складними, але досягти позитивного рішення все вийшло.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!