ЛЕНТА

“Нестерпно боляче”: Лоліта Мілявська поділилася переживаннями після розлучення

Співачка з допомогою гастролей заповнює порожнечу в душі

На початку липня 55-річна співачка Лоліта Мілявська заявила, що розлучилася зі своїм чоловіком, 44-річним тенісистом Дмитром Івановим. Співачка прожила разом зі своїм коханим дев’ять років і зараз розставання переживає дуже важко.

Як пише видання Stаrhit, Лоліта не приховує того, що у неї зараз важкий момент і, незважаючи на те, що у неї дуже активне життя, моментами артистці стає сумно.

“Я зовсім не сильна, як багато хто думає. Мені теж буває боляче, так само, як усім, приходиться гидко. Іноді ти не знаєш, що з цим робити. І адже немає рецепту, який допоможе універсально. Я, наприклад, слухаю психолога Михайла Лабковського. У нього мудрі поради, але і вони не допомагають, поки ти сам не проживеш все, що в тебе на душі”, – зізнається співачка

За словами артистки, пережити розставання їй зараз допомагають колеги, які втішають її і втирають сльози. Варто зазначити, що співачка завжди говорить з журналістами відверто і тема розлучення не стала винятком. Лоліта не приховує, що все ще її серце належить чоловікові. Російська зірка, до всього, зізналася, що вночі відправляє повідомлення Дмитру.

Лоліта Мілявська і Дмитро Іванов

“Про те, що коїться у мене на душі, кажуть ті багато смс, які я пишу Дімі вночі, а потім вибачаюся за це. Але він мудро ставиться до цього, все розуміє. Я завжди говорила про те, що, будучи на 12 років молодшим за мене, він в рази мудріше мене. І в цьому його сила. Може, і є такі відносини, коли люди розходяться і посміхаються при цьому. Я ж не хочу вдавати, що крута, мовляв, від таких не йдуть. Так від яких завгодно йдуть”, – заявляє артистка.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!