ЛЕНТА

Не гаючи часу: як підвищити продуктивність на роботі

Секрети тих, хто освоїв тайм-менеджмент і став гуру в питаннях своєчасного виконання завдань, здаються нам, простим смертним, чимось неможливим. Але продавати душу дияволу чи вступати в інший клуб анонімних людей з синдромом відмінників, зовсім необов’язково.

Необхідно визначити фактори, які заважають тобі і виключити їх зі списку обов’язкових до виконання по приходу на роботу. І хоч ми вічно радимо тобі бути акуратніше в соцмережах, у тебе все-таки з’явиться час поскроллити стрічку Instagram до кінця дня.


Як підвищити продуктивність на роботі: 5 порад, які дійсно працюють


  1. Менше кава-брейків

Питання навіть не в тому, що зайва чашка кави шкодить твоєму здоров’ю. Головна проблема перерв в тому, що вони мають властивість затягуватися. Поки ти йдеш до кавової машини тебе випадково помічає колега і починає розповідати довгу історію про вступ сина до коледжу. Навіть якщо це зовсім нецікаво, то піти – це показати неповагу. Так твої п’ятихвилинки перетворюються на втрату часу.

Порада: не обов’язково переставати пити каву. Просто якщо ти знаєш, що нічого не встигнеш – скажи про це тому, хто відволікає тебе від роботи.

  1. Розподіл завдань

Ще до виконання певного завдання ти можеш прикинути скільки часу воно у тебе займе. Трудомісткі завдання роби вже зараз і не відкладай на завтра те, через що втратиш сон вже сьогодні.

Порада: якщо ти нічим не зайнята на вихідних, почни робити якусь частину роботи вже зараз. Це заощадить тобі і час і нерви.

Не гаючи часу: як підвищити продуктивність на роботі

  1. Робоче місце

Якщо на твоєму столі немає порядку, то його не буде і в голові. Тримай поруч з собою не мільйон помад і кремів для рук, а тільки ті речі які тобі реально потрібні протягом дня.

Порада: багато хто з нас працюють тільки за допомогою комп’ютера. Розгрібаючи весь мотлох ти ймовірно пришвидшуєш роботу над завданнями.

  1. Зверни увагу на біоритми

Деяким з нас простіше працювати до пізньої ночі і спати до 10 ранку – це нормально. Для того, щоб відстежувати свою активність, зверни увагу на піковий час своєї ефективності на роботі і старайся ні на що не відволікатися в цьому часовому проміжку.

  1. Відключи повідомлення в соцмережах

Як би ми цього не хотіли, але парочка наших знайомих працюють за дивним графіком або не працюють взагалі. Саме вони і відволікають нас від роботи мільйоном стікерів, пропозиціями піти випити чогось просто зараз або посиланнями на гарячі тури. Відключивши повідомлення ти станеш менш вразливою і зможеш весь час присвятити тільки тому, що любиш робити найбільше – роботі.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!