ЛЕНТА

Ніхто торгуватись не збирається! Разумкова вибісили

Україна збирається повертати окуповані території дипломатичним шляхом і не перетинатиме червоні лінії.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков під час відкриття асамблеї Організації за демократію та економічний розвиток розповів, що Україна продовжує боротьбу за свою цілісність і повернення окупованих територій.

Разумков додав, що існують червоні лінії, які не збираються перетинати.

За його словами, не повинно бути “торгівлі” територіями України та її громадянами.

“Я хотів би вас запевнити, що ми докладемо максимум зусиль і для себе приймаємо як єдино можливий шлях – це дипломатичний шлях вирішення цієї проблеми”, – сказав спікер Ради.

До слова, Дмитро Разумков вважає, що за допомогою проведення нормандського саміту вдасться розморозити переговори щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

“Я думаю, що, так як і обіцяв президент, після “нормандського формату” ми зможемо більш глобального, разом з українським суспільством, долучитися до цього процесу для того, щоб це був якісний законопроект”, – сказав спікер.

Окрім того, Рейтинг органів влади у будь-якому випадку з часом буде падати.

Про це сказав голова парламенту України Дмитро Разумков журналістам у Києві на полях міжнародної конференції щодо забезпечення прав дитини в умовах збройного конфлікту, коментуючи нещодавнє опитування фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва щодо роботи парламенту.

“До опитувань я завжди нормально ставився… Якщо ми з вами подивимось інше соціологічне опитування, там будуть інші показники, буде більш позитивним в плані сприймання народних депутатів. Треба розуміти, як задавалось питання, яка була анкета, методи дослідження. Тому я розумію, що завжди з деяким часом буде падати довіра до органів влади. Однак, ми з вами бачили і скандали, які, нажаль мають місце у Верховній Раді України – вони не додають рейтингу нашій установі. Тому подивимось, будемо виправляти ситуацію”, – сказав Разумков.

Варто зазначити, що сам Володимир Зеленський, зазначив, що незважаючи на всі рішення популярні і не популярні, потрібно приймати необхідні закони.

“Передвиборча обіцянка, ми говорили, що найважливіші речі, найскладніші питання ми обговорюватимемо із суспільством і прийматимемо ці рішення на референдумі. Тому пакет законопроектів про народовладдя, це і є референдум, обов’язково їх приймемо найближчим часом”, – наголосив Зеленський.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!